Pico&Bello

Meble drewniane Pico&Bello

To seria autorskich mebli dedykowana dzieciom w wieku 1-8 lat. Składają się na nią: zestawy meblowe, krzesełka, stoliki, biurka, regały, skrzynki.
Naszą ofertę uzupełniają meblowe dodatki dopasowane wielkością do naszych stolików – zestawy kolorowanek czy blat z przeźroczystego tworzywa nakładany na stolik z puzzlami, dzięki któremu dziecko może swobodnie na nim rysować, grać czy bawić się klockami.

Nowością w naszej ofercie jest zestaw PUZZLE Pico & Bello, składający się z dwóch krzesełek i stolika, którego blat wypełniają kolorowe elementy (autka, drzewka, chmurki) do układania jako puzzle.
Elementy różnią się kształtem, kolorem, dzięki temu dziecko rozwija swoje umiejętności manualne – dopasowania poszczególnych elementów.
Krzesełka oraz nogi stołu wykonane są ze sklejki z fińskiej brzozy, pokryte trwałą, przeźroczystą powłoką melaminową, a blat stołu z włókien drzewnych (MDF).
Wyjątkową zaletą jest ich łatwy montaż. Krzesełka składa się bez użycia narzędzi, natomiast nogi stolika wymagają skręcenia z blatem ze względu na większą stabilność mebla.

Bogata kolorystyka pozwala je dopasować do każdego wnętrza.
Istnieje możliwość wykonania mebli na zamówienie w innych kolorystyce.

Galeria design