Konzept Home

przepis na meble

Tak powstają idealne meble na wymiar

O nas

Firma KONZEPTHOME od wielu lat zajmuje się aranżacją prywatnych i komercyjnych wnętrz oraz projektowaniem mebli na wymiar. Połączenie wiedzy i doświadczenia niezbędnego do projektowania ergonomicznych wnętrz, przekłada się na perfekcyjnie przemyślane rozwiązania i meble.

Tworzymy meble wyróżniające się nowoczesnymi trendami we wzornictwie, wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne oraz spełniające marzenia naszych klientów. Najwyższym priorytetem dla nas jest wysoka jakość dlatego stosujemy okucia meblowe sprawdzonych producentów.

Oferujemy szeroki wybór materiałów i wzorów frontów, blatów roboczych oraz systemów od renomowanych firm polskich i zagranicznych. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów, dlatego pomagamy w realizacji indywidualnych pomysłów na oryginalne rozwiązania.

Współpracując z nami masz pewność, że Twoje zabudowy meblowe będą takie jak sobie wymarzyłeś i będziesz mógł się nimi cieszyć przez długie lata.

Etapy współpracy przy zamawianiu kuchni na wymiar:

Sigle Boxe Checed

Wypełnij formularz - skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę Twojej kuchni w ciągu 48h!

Zmierz pomieszczenie i zastanów się, jaka kuchnia byłaby dla Ciebie idealnie dopasowana. Wypełniając nasz prosty formularz masz pewność, że weźmiesz pod uwagę najważniejsze kwestie dotyczące wyposażenia, materiałów i AGD. Dołączając rzut i wymiary kuchni oraz swoje inspiracje pomagasz nam w dopasowaniu odpowiedniej oferty dla Ciebie. Dzięki tym informacją przygotujemy dla Ciebie szacunkową wycenę Twojej kuchni.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy wyborze zabudowy kuchennej.

 

Spotkanie i pomiar

Podczas spotkania ustalimy szczegóły projektu i wybranych rozwiązań dla Twojej kuchni. Zrobimy również ostateczny pomiar Twojego pomieszczenia.

Przygotowujemy korzystną wycenę mebli kuchennych dla naszych klientów. Jeżeli spełnia Twój budżet umówimy się na spotkanie, aby omówić detale oraz zrobić profesjonalny pomiar pomieszczenia. Nie umkną nam żadne szczegóły istotne przy zabudowie kuchennej. Biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz zasady ergonomii w kuchni wybierzemy optymalny układ oraz odpowiednie systemy ułatwiające korzystanie z kuchni. Wykorzystując wzorniki materiałów ustalimy idealne kolory, wzory i wykończenia kuchni.

Pomiar mebli kuchennych na wymiar
Meble kuchenne na wymiar

Projekt kuchni

Przygotujemy szczegółowy projekt oraz wizualizację kuchni, dzięki któremu zobaczysz efekt naszej współpracy. Dopracujemy każdy szczegół i wprowadzimy ostatnie zmiany.

Po ustaleniu detali oraz podpisaniu umowy współpracy zaczynamy tworzyć wizualizacje oraz dokładny rozrys szafek kuchennych. Tworzymy również szczegółowe zestawienie wszystkich elementów wykorzystanych w projekcie. Otrzymujesz kompletny projekt kuchni do akceptacji. Projekt jest bezpłatny w przypadku jego realizacji z Konzept Home. Dodatkowo oferujemy projekt rozmieszczenia okładzin ściennych, oświetlenia i elektryki w ramach opcji Plus.

Montaż mebli

Profesjonalna ekipa montażowa zamontuje wszystkie elementy kuchni oraz sprzęty AGD. Tobie pozostawiamy tylko rozkoszowanie się piękną i ergonomiczną kuchnią.

Ostatnim krokiem do wymarzonej kuchni jest jej zamontowanie przez profesjonalną ekipę. Uzgadniamy dogodny termin realizacji zamówienia, który zwykle ma miejsce 2-3 tygodnie od akceptacji projektu. Oprócz montażu mebli możemy zamontować wszystkie sprzęty AGD oraz podłączyć instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne.
Z nami Twoja kuchnia powstanie szybko i w przystępnej cenie, a Ty będziesz się mógł nią cieszyć przez długie lata.

Meble kuchenne na wymiar

Inne meble na wymiar

Meble łazienkowe

Szafy, garderoby, siedziska i ściany tapicerowane

Wykonujemy wszystkie rodzaje mebli na wymiar. Pomagamy zaprojektować funkcjonalne meble oraz doradzamy odnośnie wyboru materiałów, okuć i dodatków.

Zrealizujemy Twój pomysł na meble.

FAQ:

Jeżeli masz wątpliwości jak wypełnić formularz przejrzyj naszego bloga lub skontaktuj się z nami a chętnie doradzimy ci najlepsze rozwiązania.

Jest kilka kryteriów wyboru frontów:  rodzaj materiału lub okleiny, wzór i kolor oraz trwałość na zabrudzenia czy warunki atmosferyczne. Od tego zależy również cena frontu. Zapoznaj się z wadami i zaletami różnych rodzajów frontów w naszym blogu.
Umiejscowienie piekarnika w zabudowie kuchennej zależy głównie od preferencji użytkowników. Zdarza się jednak, że przy niewielkiej kuchni musimy zrezygnować ze słupka wysokiej zabudowy na rzecz dłuższego blatu roboczego.

Po konsultacji i podpisaniu umowy przygotowujemy projekt twojej zabudowy kuchennej wraz z wizualizacjami wybranych materiałów. Projekt jest nieodpłatny jeżeli zamówisz u nas realizację mebli.

Montaż kuchni umawiamy w dogodnym dla klienta terminie. Sam proces realizacji zamówionych mebli zależy przede wszystkim od wybranych frontów kuchennych i wynosi zwykle od 2 do 8 tygodni.

Dokładny pomiar pomieszczenia, w którym planujemy zabudowę na wymiar jest kluczowy do zaplanowania i realizacji zlecenia. Dokładny opis tych czynności można znaleźć na naszym blogu.

Naszym celem jest sprawne odpowiadanie na zapytania klientów, którym zależy na szybkiej wycenie i sprawnych ustalaniu detali zabudowy meblowej. Dzięki formularzowi jesteśmy w stanie przygotować wycenę w 48h. Jeżeli będziemy potrzebowali więcej detali niż udało się określic w formularzu, od razu skontaktujemy sie z Tobą, aby ustalić niezbędne detale.

Jeden obraz wart więcej, niż tysiąc słów. W pełni popieramy to przysłowie, dlatego w naszym formularzu jest możliwość dodania zdjęć, rzutów czy innych załączników pomocnych przy wycenie.

Umiejscowienie zlewozmywaka ma kluczowe znaczenie pod względem ergonomii w kuchni. Z jednej strony zlew w narożniku wiąże się z brakiem możliwości umiejscowienia pod nim segregacji odpadów i nie dla każdego może być wygodny. Z drugiej jednak strony może to być lepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę ergonomiczny układ kuchni, w którym zlewozmywak powinien znajdować się między lodówką a kuchenką.

Wybór sprzętów kuchennych albo przynajmniej ich ilości i rodzaju, powinien być jednym z pierwszych wyborów podczas planowania zabudowy kuchennej. Jednak czasami musimy dopasować rodzaj AGD do przestrzeni jaką dysponujemy w kuchni. W każdym wypadku wybór sprzętów kuchennych musi być uzgodniony wraz z ostateczną wersją projektu kuchni.